Doğal Gül Suyu 400 Ml - Doğal Gül suyu - CleanRose Gülün Adı
Stok Kodu:  DGS0003

Doğal Gül Suyu 400 Ml

Kargoya veriliş süresi: 
3 Gün
49,90 TL (KDV Dahil)
Taksitli Fiyatı :
3xTaksit Bulunamadi
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 3,99 TL

Organik Gül Suyu Nedir?

%100 doğal içeriklerle formüle edilen; herhangi bir koruyucu, renklendirici veya paraben içermeyen gül suyu, organik gül suyudur. Saf kaynaklardan elde edilen gül suyu faydalarıyla da cildimiz için değerlidir.

Gül Suyunun Cilde Faydaları Nelerdir?

Cildin yağ dengesini sağlamak, cildi nemlendirmek, ışıltı ve enerji katmak, gözenekleri temizlemek gül suyunun cilde faydaları arasında sayılabilir.

Gül Suyu Sivilce Yapar Mı?

Hakiki gül suyu, sivilce yapmaktan ziyade cilt yüzeyindeki fazla yağdan arınmanıza olanak tanır. Cilt yüzeyindeki asit/ baz dengesini sağlayarak sivilce oluşumunu azaltmaya yardımcı olur. “Gül suyu cildi temizler mi?” sorusunun da cevabı oldukça basittir. Saf gül suyu, sivilcelerde etkin olduğu gibi cildin temizlenmesinde de etkilidir. Cildin pH dengesini düzenlemek için gül suyu, tonik olarak kullanılabilir.

Gül Suyu Tonik Olarak Nasıl Kullanılır?

Tonik, cilt temizliğine yardımcı olan ürünlerdir. Cildin arınmasını ve kirlerden temizlenmesini sağlar. Cildin temizlenmesinde etkin rol alan gül suyu tonik olarak kullanıma uygundur. Cilt bakım rutinlerinde, bakımın ilk basamağı olarak tercih edilebilir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor